Avatar : The Last Airbender

23. june 2007 at 14:28 | Rayn |  Avatar
A mám tu zase další anime připravené jen na vaši kritiku! Tentokrát máme na programu rezenci ke skvělému anime s názvem Avatar : The last airbender ( zkráceně prostě Avatar :). Dostáváme se tady do úplně jiného světa , který je rozdělen na několik částí. Na jedné straně jsou lidé co ovládají vodu , daší zase zemi , vítr a oheň. (No a taky tu máme i nějaké ty normální lidi , že :) Spoustu let žily tyhle strany v harmonii. Až do doby kde se jeden lid z těchto 4 elementů rozhodl vyhlásit válku ostatním a ovládnout tak všechno a všecky. Můžete hádat kdo to asi byl... no jasně , že lidi , kteří zacházi s ohněm :). Ale co by to bylo za anime , kdybychom tu neměli jen malilinkatou naději na záchranu všech lidí :) An - Náš hlavní hrdina je Airbender ( ovládá vítr) a taky legendární Avatar. podle legendy totiž jen Avatar může nastolit pořádek mazi jednotlivými stranami. An má totiž dar ovládat všechny elementy.... , ale nějakou tu dobu mu ještě bude trvat než se to naučí :) Na jeho cestě ho doprovází Katara a její bratr Soka ( - je to pěkně máklej týpek :). Rozhodně se jedná o skvělou podívanou se spoustou srandy a akce :) Takže do toho ! :D
 

3 people judged this article.

Comments

1 Toshi :D Toshi :D | Email | 3. april 2011 at 22:01 | React

Od tohoto anime popravdě nevím jestli zrovna toto je přímo anime,ale to je jedno prostě od tohoto anime jsem viděl boužel asi jen jednu nebo dvě série je to celkem dobré příběhově. Boužel mi to příjde moc pro malé děti a něáké postavy moc nemusím proto moje hodnocení asi 4/10 (asi, protože jsem to neviděl celý :-) ) i tak si myslím že se na to stojí mrknout :-)

2 Rayn Rayn | 4. april 2011 at 20:51 | React

Nebudu popírat, že jsem na tom vyrůstala, ale děj se opravdu dá, takže pokud se chcete zasnít do old-schoolovek, tak jsem pro Avatara ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
free counters
BLOODY ANIME WORLD