Alucard - Info - History

20. february 2008 at 18:13 | Rayn |  Hellsing
Alucardova minulost ....
Historie :
Alucard se narodil v zimě roku 1431 jako Vlad III. Dracula , syn Vlada II Draculy.Později se stal známy jako Vlad Tepes (Vlad the Impaler).Žil a vládl a občas i vystupoval jako vévoda ( voivod of Wallachia ) do své "smrti" v roce 1476 ve 45 letech. Alucard nazývá "ten den" před 523 lety v kapitole mangy 71 Castlevania (2). Okolnosti ohledně Vladovi "smrti" a proměně jsou nastíněny v kapitole 70 Castlevania , ale jak se stal opravdu upírem je neznámé. V tomto flashbacku je to tak , že byl zajat Ottoman Empire potom co prohrál válku. Jeho válečné jednotky byli rozmetány , jeho lidé zabiti , a jeho rodná zem zdecimovaná.Vlad sám sebe překonal. Předtím než mu byla setnuta hlava vypil všechnu krev z bitevního pole. Zda byl nebo nebyl opravdu sťat není jisté , ale katova sekera vypadala že byla poznačena křížem.
O mnoho staletí později přibližně v roce 1893 se události ohledně tzv. nového dráculy opět odhalují. Abraham Van Helsing, Arthur Holmwood, Quincey Morris, Jack Seward a jiní .. , byli schopní porazit Vlada ( známého jako Count Dracula ) a jeho přisluhovače. Ve flashbacku Alucardova snu jste mohli vidět útržek tohoto klání ( Díl druhý v sériích OVA ) , Abraham zmínil jisnou Minu , která byla zachráněna ze spáru hraběte , stejně jako byla v tom románu. Je to právě v tomhle bodu kdy se Alucarduv černý příběh začíná uchylovat k podstatě z Bram Stokerových knih. - Hrabě byl probodnut do srdce , ale nebyl zničen. To zůstalo neobjasněné , silou byl doltačen do otroctví , od této doby se hrabě stal Abrahamovým služebníkem a jeho následovníci obsluhující jiné postupné generace.
Další známé období z Alucardova života je během 2. světové války v roce 1944. Hrabě drácula teď má nové jméno , které mu daroval otec Integry , Sir Artur Hellsing , které bylo Alucard. Alucard , v průběhu 2. sv. války cestoval dle rozkazů s 14ti letým Walterem C. Dornezem , byl poslán do Warsawy, Polska za účelem zastavit tzv. " Millennium's vampire production program". Výsledeky těchto misí jsou převážně neznámé , jak je to zaznamenané v pokračující manze Hellsingu , Hellsing : The Dawn. O desetiletí později v roce 1969 byl Alucard uvězněn v podzemí panství Hellsing , Sirem Arturem. Shodně se Sirem Hugh Islandsem v kapitole 75 - Heart of Iron , Artur dospěl k víře , že Alucard byl příliš mocný než aby se používal jako "příležitostná medicína". Krátce po Arturově smrti v roce 1989 , byl Alucard probuzen a zachráněn krví Integry , když přišla zraněná do jeho cely hledat pomoc. Po pohých 20 letech věznění , Alucard zachránil Intergru (tehdy jí bylo 13 let ) před jejím zrádným strýcem , Richardem , a stal se jejím služebníkem.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Honzík Honzík | Email | Web | 8. november 2011 at 13:32 | React

Good článek, ale nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko....:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
free counters
BLOODY ANIME WORLD