About Team 11

9. march 2008 at 10:57 | Rayn |  Naruto Info , slideshow and wallpapers
Rock Lee
Rock Lee , mladý ninja z Listové, jehož specialitou je boj na blízko - taijutsu. Jako ninja je znám svou tvrdou prací. Označuje sám sebe jako génius tvrdé práce. Označení génius mají v Narutovi ninjové, kteří mají dar být skvělým ninjou od narození. Lee však není schopen používat žádná ninjutsu ani genjutsu (iluze), nicméně svůj sen stát se perfektním ninjou naplňuje neuvěřitelně tvrdou prací. Jako Genin se dostal do týmu 11 spolu s Tenten a Hyuugou Neji pod vedením ninji Maito Gai. Lee a Gai jsou jako otec a syn, což ukazuje také jejich stejný obličej, vlasy, oblečení. Lee jako postava je unikátní svojí formální japonštinou a úctou v jednání s ostatními. Zamiloval se do Sakury z týmu 7, která ovšem stejné city k němu nechová, naopak, z počátku se Leeho děsí protože je pro ní příliš "originální" vzhledem (zejména huňatým obočím).
Tenten
Snem Tenten je být stejně dobrá kunoichi (žena-ninja) jako Tsunade. Je uznávaná jako jedna z nejlepších kunoichi ve vesnici. Poctivě trénuje a s tréninkem pomáhá i ostatním členům z týmu, kterých si velmi váží. Je neuvěřitelně přesná (trefí 10 cílu z 10) a pomocí svitku a krve dokáže přivolat velké množství zbraní.
Hyuuga Neji
Hyuuga Neji je bratranec Hinaty. Je mnohem silnější a talentovanější, ale nemůže se stát hlavou klanu, protože pochází z vedlejší rodiny. Na čele má prokletou pečeť, pomocí které hlavní rodina trestá neposlušné příbuzné. Neji má stejně jako ostatní členové klanu Byakugan ( "Bílé oko"), který mu umožňuje např. vidět skrz předměty, nebo mít zorné pole téměř 360 stupňů. Je to jeden z nejtalentovanějších Geninů v Narutově věku.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 adam adam | Web | 9. march 2008 at 10:58 | React

KOUKNI SE NA MŮJ BLOG (VIZ WEB)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
free counters
BLOODY ANIME WORLD