Anime Charaktery

26. october 2008 at 16:19 | Rayn |  [ Informace... ]

Nazdar lidi :)

Mno tohle většinou nerada řeším, ale jelikož by se to mělo tak to teď dělám :)
Jedná se o stručné shrnutí autorských práv apod.
Na těchto stránkách jsou veškeré renecze psané mnou neboli adminem těchto stránek - Rayn. Pokud by někdo chtěl tyto recenze prezentovat na svých stránkách a pod. , bylo by slušné kdyby mi dal vědět a nebo alespoň uvést zdroj (www.bloodyanimeworld.blog.cz). Pokud to neuděláte budu se zlobit, ale je fakt, že když je něco na netu tak je to od toho aby se to využilo.
A teď naopak:
Recenze jsme si vyjasnily a teď ten zbytek :).
Obrázky- zdrojem všech obrázků je google nebo můj foťák :)
Charaktery postav a pod. - Veškeré informace o postavách a podobných daných informací je internetová encyklopedie Wikipedia a to z jednoduchého důvodu. Ne, že by se mi nechtělo pro vás dávat dohromady tyhlety rodokmeny a životopisy, ale jde mi tu hlavně o to, aby byly informace co možná nejvíce pravdivé a všeobecně uznávané. Nerada bych totiž potom zjišťovala, že jsem podala chybné informace a jelikož je Wikipedia volně přístupná pro uživatele veškerých typů zdálo se mi to jako nejlepší řešení pro vás lidičky i pro mě :).
Manga- Manga je tu buď česká nebo anglická. Česká je z mangacesky, kam můžete být po kliknutí na příslušné pole odkázáni anebo je zde rovnou k vidění výčet listů z této stránky. Anglická je (pokud mi paměť slouží:) z onemanga, kam jste také po kliknutí na příslušné pole odkázáni na tyto stránky.

Pak už tu máme jenom drobné texty citáty a podobné. - Tady jsem autorem já , ovšem pokud se jedná o citáty tak to jsou "informace" všeobecně rozšířené, tudíš nemají autora.

Tak doufám, že jsem na nic nezapoměla a je to ohledně tady té administrativy všechno.
Děkuji vám za pozornost a doufám, že se vám to, co jsem slácala dohromady a to, čemu se tím pádem říká Bloody Anime World líbí a budete se sem rádi vracet, pač tohle všechno je lidičky pro vás. ;)
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
free counters
BLOODY ANIME WORLD